Service

Personal i Halmstad

Christofer Nord

Service/Skaderådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 35
E-post: christofer.nord@svenstigs.se

Mikael Kamali

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: mikael.kamali@svenstigs.se

Henrik Anshem

Däck och tillbehör Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 32
E-post: henrik.anshem@svenstigs.se

Annica Svensson

Annica Svensson

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: annica.svensson@svenstigs.se

Janni Åkerman

Janni Åkerman

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: janni.akerman@svenstigs.se

Michaela Bengtsson

Garantihandläggare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: michaela.bengtsson@svenstigs.se

Service-Audi-Halmstad-Emil

Emil Lorentsson

Verkstadschef Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 25
E-post: emil.lorentsson@svenstigs.se

Sök bland våra bilar

×