Personal

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Servicerådgivare Transportbilar Gislaved
Telefon: 0371-58 68 25
E-post: fredrik.johansson@svenstigs.se

Stefan Fransson

Stefan Fransson

Business Controller
Telefon: 0370-205 88
E-post: stefan.fransson@svenstigs.se

Joakim Lundberg

Joakim Lundberg

Servicerådgivare Skadecenter
Telefon: 0370-205 25
E-post: joakim.lundberg@svenstigs.se

Annica Svensson

Annica Svensson

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: annica.svensson@svenstigs.se

Janni Åkerman

Janni Åkerman

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: janni.akerman@svenstigs.se

Magnus Chronvall

Magnus Chronvall

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 12
E-post: magnus.chronvall@svenstigs.se

Joakim Helgesson

Joakim Helgesson

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 13
E-post: joakim.helgesson@svenstigs.se

Adam Lexblad

Adam Lexblad

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 11
E-post: adam.lexblad@svenstigs.se

Samuel Karlsson

Samuel Karlsson

Audiexpert
Telefon: 035-767 76 14
E-post: samuel.karlsson@svenstigs.se

Andreas Johansson

Andreas Johansson

Däck och tillbehör Halmstad
Telefon: 035-767 76 32
E-post: andreas.johansson@svenstigs.se

Sök bland våra bilar och på Wayke.se

×