Personal

Daniel Nilsson

Daniel Nilsson

Säljare Begagnatcenter Halmstad
Telefon: 035-767 76 42
E-post: daniel.nilsson@svenstigs.se

Kevin Andersson

Kevin Andersson

Reservdelsman
Telefon: 0371-58 68 12
E-post: kevin.andersson@svenstigs.se

Stefan Persson

Stefan Persson

Däck och tillbehör
Telefon: 0370-205 40
E-post: stefan.persson@svenstigs.se

Lars Hellberg

Lars Hellberg

Däck- och tillbehörsansvarig
Telefon: 0370-205 42
E-post: lars.hellberg@svenstigs.se

Christofer Nord

Christofer Nord

Service/Skaderådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 35
E-post: christofer.nord@svenstigs.se

Mikael Kamali

Mikael Kamali

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-767 76 20
E-post: mikael.kamali@svenstigs.se

Sofia Schröder

Sofia Schröder

Servicerådgivare Audi Värnamo
Telefon: 0370-205 70
E-post: sofia.schroder@svenstigs.se

Marcus Hägglund

Marcus Hägglund

Reservdelar Scania
Telefon: 0370-205 45
E-post: marcus.hagglund@svenstigs.se

Jonna Bäckdahl

Jonna Bäckdahl

Säljare begagnat/hyr Scania
Telefon: 0370-205 33
E-post: jonna.backdahl@svenstigs.se

Veronica Gustafsson

Veronica Gustafsson

Service Scania
Telefon: 0370-205 84
E-post: veronica.gustafsson@svenstigs.se

Sök bland våra bilar

×