Sommarens öppettider

Försäljning måndag-fredag 09:00-18:00.
Service måndag-fredag 07:00-16:30
Service telefontid 07:30-16:00.
Skadecenter måndag-fredag 07:00-16:30, semesterstängt v. 29-30.

Scania Värnamo måndag-fredag 07:00-16:00
(gäller 19 juni - 11 augusti).
Scania Smålandsstenar måndag-fredag 07:00-16:00, lunchstängt 12:00-12:45.

Sommarens öppettider

Halmstad

Öppettider

Försäljning
Måndag-fredag 09:00-18:00
Direktnr: 035-7677600
Service
Måndag-fredag 08:00-17:00
Direktnr: 035-7677620
Invigningsdagar
2-3 sept lördag-söndag 11:00-15:00
Läs mer

Adresser

Besöksadress Halmstad
Olofsdalsvägen 47
302 41 Halmstad

Postadress Halmstad
Box 59
301 08 Halmstad

Emil Lorentsson

Emil Lorentsson

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-7677620
E-post: emil.lorentsson@svenstigs.se

Michaela Bengtsson

Michaela Bengtsson

Servicerådgivare Audi Halmstad
Telefon: 035-7677620
E-post: michaela.bengtsson@svenstigs.se

Joakim Helgesson

Joakim Helgesson

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-7677613
E-post: joakim.helgesson@svenstigs.se

Magnus Chronvall

Magnus Chronvall

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-7677612
E-post: magnus.chronvall@svenstigs.se

Tobias Tann

Tobias Tann

Säljare Audi Halmstad
Telefon: 035-76 77 611
E-post: tobias.tann@svenstigs.se

Johan Larsson

Johan Larsson

Brand Manager Audi Halmstad
Telefon: 035-76 77 601
E-post: johan.larsson@svenstigs.se

Sök bland 164 bilar

×