Svenstigs Audi Halmstad

audi halmstad

anläggning Audi Halmstad

Vi är din Audiåterförsäljare och auktoriserad Audiservicepartner i Halmstad. Vi erbjuder nya och begagnade Audi, förstklassig Audiservice och däckhotell.

Välkommen.

Våra Medarbetare

Service Halmstad Isabelle

Isabelle Olovsson

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-7677620 isabelle.olovsson@svenstigs.se
Service Halmstad Malin

Malin Ha

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-7677620 malin.ha@svenstigs.se
Audi Service Halmstad Janni

Janni Åkerman

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-767 76 20 janni.akerman@svenstigs.se
Service Halmstad Johan

Johan Billow

Reservdelar Audi Halmstad

035-767 76 31 johan.billow@svenstigs.se
Säljare Audi Halmstad Admir

Admir Ramic

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 12 admir.ramic@svenstigs.se
Säljare Audi Halmstad Joakim

Joakim Helgesson

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 13 joakim.helgesson@svenstigs.se

Adam Lexblad

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 11 adam.lexblad@svenstigs.se
Audi Halmstad service Annica

Annica Svensson

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-767 76 20 annica.svensson@svenstigs.se
Ranko Halmstad

Ranko Bjelovuk

Verkstadsadministratör

035-767 76 28 ranko.bjelovuk@svenstigs.se

Henrik Anshem

Däck och tillbehör Audi Halmstad

035-767 76 32 henrik.anshem@svenstigs.se

Emil Lorentsson

Verkstadschef Audi Halmstad

035-767 76 25 emil.lorentsson@svenstigs.se
Företagssäljare Fredrik

Fredrik Koefoed

Key account manager

077-0176799 fredrik.koefoed@svenstigs.se

Johan Larsson

Brand Manager Audi

035-76 77 601 johan.larsson@svenstigs.se
Audi Halmstad Michaela

Michaela Bengtsson

Garantihandläggare Audi Halmstad

035-767 76 20 michaela.bengtsson@svenstigs.se

Öppettider

Försäljning

  • Mån 09:00 – 18:00
  • Tis 09:00 – 18:00
  • Ons 09:00 – 18:00
  • Tor 09:00 – 18:00
  • Fre 09:00 – 18:00
  • Lör 10:00 – 14:00
  • Sön – Stängt

Service

  • Mån 07:00 – 17:00
  • Tis 07:00 – 17:00
  • Ons 07:00 – 17:00
  • Tor 07:00 – 17:00
  • Fre 07:00 – 17:00
  • Lör – Stängt
  • Sön – Stängt

Särskilda öppettider

 

Kontakta oss

Besöksadress

Olofsdalsvägen 47
302 41 Halmstad

Box 59
301 03 Halmstad

Kontaktuppgifter

Direktnummer försäljning:

035-7677610

Direktnummer service:

035-7677620

Mail:

info@svenstigs.se

 

Hitta hit


Service & Verkstad Tjänster i Halmstad