Svenstigs Audi Halmstad

anläggning Audi Halmstad

Vi är din Audiåterförsäljare och auktoriserad Audiservicepartner i Halmstad. Vi erbjuder nya och begagnade bilar, förstklassig Audiservice och däckhotell. Välkommen.

Våra Medarbetare

Adam Lexblad

Adam Lexblad

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 11 adam.lexblad@svenstigs.se

Christofer Nord

Service/Skaderådgivare Audi Halmstad

035-767 76 35 christofer.nord@svenstigs.se

Fredrik Koefoed

Key account manager

072-0176799 fredrik.koefoed@svenstigs.se

Henrik Anshem

Däck och tillbehör Audi Halmstad

035-767 76 32 henrik.anshem@svenstigs.se

Emil Lorentsson

Verkstadschef Audi Halmstad

035-767 76 25 emil.lorentsson@svenstigs.se
Joakim Helgesson

Joakim Helgesson

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 13 joakim.helgesson@svenstigs.se

Joakim Persson

Försäljningschef Begagnat

0370-205 83 joakim.persson@svenstigs.se

Johan Larsson

Brand Manager Audi Halmstad

035-76 77 601 johan.larsson@svenstigs.se

Julia Åhlström

Servicerådgivare Halmstad

035-7677620 julia.ahlstrom@svenstigs.se

Malin Ha

Servicerådgivare Halmstad

035-7677620 malin.ha@svenstigs.se

Mikael Kamali

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-767 76 20 mikael.kamali@svenstigs.se

Magnus Chronvall

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 12 magnus.chronvall@svenstigs.se

Michaela Bengtsson

Garantihandläggare Audi Halmstad

035-767 76 20 michaela.bengtsson@svenstigs.se

Nils-Olof Bergström

Reservdelar Audi Halmstad

035-767 76 31 nils-olof.bergstrom@svenstigs.se

Öppettider & Kontakt Halmstad

Försäljning

  • Mån 09:00 – 18:00
  • Tis 09:00 – 18:00
  • Ons 09:00 – 18:00
  • Tor 09:00 – 18:00
  • Fre 09:00 – 18:00
  • Lör 10:00 – 14:00
  • Sön – Stängt

Service

  • Mån 07:00 – 17:00
  • Tis 07:00 – 17:00
  • Ons 07:00 – 17:00
  • Tor 07:00 – 17:00
  • Fre 07:00 – 17:00
  • Lör – Stängt
  • Sön – Stängt

Särskilda öppettider

26 maj Kristi himmelsfärdsdag Stängt

27e maj försäljning öppet 9-18, verkstad 7-16
4 juni Pingstafton Stängt
6 juni Nationaldagen Stängt
24 juni Midsommarafton Stängt
25 juni Midsommardagen Stängt

Besöksadress

Olofsdalsvägen 47
302 41 Halmstad

Box 59
301 03 Halmstad

Kontaktuppgifter

Direktnummer försäljning:

035-7677610

Direktnummer service:

035-7677620

Mail:

info@svenstigs.se

 

Hitta hit

Service & Verkstad Tjänster i Halmstad