Tre personer står framför en Volkswagen

Kontakt

Stenfalksvägen 6
331 41 Värnamo
SWEDEN

Våra anläggningar

Scania Smålandsstenar

0371-33 310
info@svenstigs.se

Kontakta oss

Adam Ingelsten

Säljare Audi Värnamo

0370-205 12 adam.ingelsten@svenstigs.se
Adam Lexblad

Adam Lexblad

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 11 adam.lexblad@svenstigs.se

Admir Ramic

Säljare Begagnade bilar

0370-205 14 admir.ramic@svenstigs.se

Alen Causevic

Tillbehör och reservdelar

0370-20540 alen.causevic@svenstigs.se

Anders Engelbrekt

Servicerådgivare Transportbilar Värnamo

0370-205 75 anders.engelbrekt@svenstigs.se

Anders Ivansson

Reservdelschef

0370-205 40 anders.ivansson@svenstigs.se

Anders Karlsson

Reservdelsman Skadecenter

0370-205 40 anders.karlsson@svenstigs.se

Anna Svenstig

Styrelseordförande

0370-205 01 anna.svenstig@svenstigs.se

Anne Pantzar

Servicerådgivare

0371-58 68 10 anne.pantzar@svenstigs.se

Christer Heins

Säljare Volkswagen

0371-58 68 06 christer.heins@svenstigs.se

Christian Andrade

Reservdelsansvarig

0371-58 68 15 christian.andrade@svenstigs.se

Christofer Nord

Service/Skaderådgivare Audi Halmstad

035-767 76 35 christofer.nord@svenstigs.se

Daniel Claesson

Golvverkmästare Bussverkstad

0370-20585 daniel.claesson@svenstigs.se

Daniel Fransson

Reservdelsansvarig Scania

0370-205 46 daniel.fransson@svenstigs.se

Emil Gadd

Servicemarknadschef

0370-205 22 emil.gadd@svenstigs.se

Emil Hermansson

Säljare Lastbil

0371-33 301 emil.hermansson@svenstigs.se

Emilia Magnisson

Verkstadschef Audi Värnamo

0370-205 70 emilia.magnisson@svenstigs.se

Evelina Persson

Säljare Begagnade bilar

0370-20534 evelina.persson@svenstigs.se

Fredrik Johansson

Servicerådgivare Transportbilar Gislaved

0371-58 68 25 fredrik.johansson@svenstigs.se

Fredrik Koefoed

Key account manager

072-0176799 fredrik.koefoed@svenstigs.se

Fredrik Koefoed

Key Account Manager

077-017 67 99 fredrik.koefoed@svenstigs.se

Frida Fröler-Malmståhl

Servicerådgivare

0371-58 68 10 frida.froler-malmstahl@svenstigs.se

Heidi Edholm

Reception/Biladmin-Volkswagen Gislaved, Audi Halmstad

0370-205 00 heidi.edholm@svenstigs.se

Henrik Anshem

Däck och tillbehör Audi Halmstad

035-767 76 32 henrik.anshem@svenstigs.se

Emil Lorentsson

Verkstadschef Audi Halmstad

035-767 76 25 emil.lorentsson@svenstigs.se

Ida Ideskog

Leverantörsreskontra/Biladmin. Skoda Gislaved

0370-205 54 ida.ideskog@svenstigs.se

Jacob Eriksson

Verkstadschef

0370-205 71 jacob.eriksson@svenstigs.se

Jimmy Axelsson

Servicemarknadssäljare

0370-205 35 jimmy.axelsson@svenstigs.se
Joakim Helgesson

Joakim Helgesson

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 13 joakim.helgesson@svenstigs.se

Joakim Persson

Försäljningschef Begagnat

0370-205 83 joakim.persson@svenstigs.se

Joakim Persson

Försäljningschef Begagnat

0370-205 83 joakim.persson@svenstigs.se

Johan Larsson

Brand Manager Audi Halmstad

035-76 77 601 johan.larsson@svenstigs.se

Johan Larsson

Brand Manager Audi Halmstad

035-76 77 601 johan.larsson@svenstigs.se

Julia Åhlström

Servicerådgivare Halmstad

035-7677620 julia.ahlstrom@svenstigs.se

Malin Ha

Servicerådgivare Halmstad

035-7677620 malin.ha@svenstigs.se

Mikael Kamali

Servicerådgivare Audi Halmstad

035-767 76 20 mikael.kamali@svenstigs.se

John Jonsson

Servicerådgivare Skadecenter

0370-205 25 john.jonsson@svenstigs.se

Jonas Liljeqvist

Säljare Transportbilar Värnamo

0370-205 32 jonas.liljeqvist@svenstigs.se

Jonna Bäckdahl

Säljare begagnat/hyr Scania

0370-205 33 jonna.backdahl@svenstigs.se

Julia Lundgren

Säljare Volkswagen

0370-205 72 julia.lundgren@svenstigs.se

Kalle Sahlstedt

Säljare Volkswagen

0370-205 17 kalle.sahlstedt@svenstigs.se

Lars Hagman

Säljare Lastbil

0370-205 31 lars.hagman@svenstigs.se

Magnus Chronvall

Säljare Audi Halmstad

035-767 76 12 magnus.chronvall@svenstigs.se

Marcus Strömgren

Servicerådgivare Skadecenter

0370-205 marcus.stromgren@svenstigs.se

Matilda Wernefur

Servicerådgivare Scania

0370-205 85 matilda.wernefur@svenstigs.se

Michaela Bengtsson

Garantihandläggare Audi Halmstad

035-767 76 20 michaela.bengtsson@svenstigs.se

Mikael Holmberg

Skadecenter ansvarig

0370-205 49 mikael.holmberg@svenstigs.se

Mikael Spjut

Servicerådgivare

0370-205 20 mikael.spjut@svenstigs.se
Mirza

Mirza Alilovic

Säljare Audi Värnamo

0370-205 11 mirza.alilovic@svenstigs.se

Mohamad Altkhen

Reservdelsman

0370-205 40 mohamad.altkhen@svenstigs.se

Nhan Phan

Däck och tillbehör

0370-20540 nhan.phan@svenstigs.se

Nils-Olof Bergström

Reservdelar Audi Halmstad

035-767 76 31 nils-olof.bergstrom@svenstigs.se

Olivia Petkova

Säljare Skoda och Begagnat

0371-58 68 22 olivia.petkova@svenstigs.se

Pär Sandberg

Brand Manager Volkswagen

0370-205 19 par.sandberg@svenstigs.se

Patrik Strömblad

Servicerådgivare

0370-205 20 patrik.stromblad@svenstigs.se

Pia Friberg

Servicerådgivare Volkswagen

0370-205 20 pia.friberg@svenstigs.se

Richard Petersson

Servicechef Scania Värnamo

0370-205 38 rickard.petersson@svenstigs.se

Robert Ljungskog

Scania sektorchef

0370-205 30 robert.ljungskog@svenstigs.se

Robert Ljungskog

Scania sektorchef

0370-205 30 robert.ljungskog@svenstigs.se

Robin Farving-Adelbrant

Reservdelar Buss

0370-205 48 robin.farving-adelbrant@svenstigs.se

Sandra Salinger

Marknadsansvarig

0370-205 57 sandra.salinger@svenstigs.se

Sofia Schröder

Servicerådgivare Audi Värnamo

0370-205 70 sofia.schroder@svenstigs.se

Stefan Claesson

Brand Manager Audi Värnamo

0370-205 13 stefan.claesson@svenstigs.se

Stefan Fransson

Business Controller

0370-205 88 stefan.fransson@svenstigs.se

Sven Gotting

Brand Manager Skoda

0371-58 68 24 sven.gotting@svenstigs.se

Thomas Rutberg

Reservdelsman

0370-205 40 thomas.rutberg@svenstigs.se

Tommy Petersson

Däckansvarig/Reservdelsman

0371-58 68 03 tommy.petersson@svenstigs.se

Toni Dojcinovski

Servicechef Scania Smålandsstenar

0371-333 10 toni.dojcinovski@svenstigs.se

Torbjörn Dyeson

Säljare Transportbilar Gislaved

0371-586814 torbjorn.dyeson@svenstigs.se

Ulf Isaksson

Säljare Volkswagen

0371-58 68 01 ulf.isaksson@svenstigs.se

Ulrika Ragnarsson

Verkstadsadministratör, garanti/reklamationsansvarig

0370-20569 ulrika.ragnarsson@svenstigs.se

Valdet Rrecaj

Säljare Volkswagen

0370-205 18 valdet.rrecaj@svenstigs.se

Veronica Gustafsson

Service Scania

0370-205 84 veronica.gustafsson@svenstigs.se