Anläggningen i Gislaved

Anläggning Gislaved

Våra medarbetare

Anne Pantzar

Servicerådgivare

0371-58 68 10 anne.pantzar@svenstigs.se

Christer Heins

Säljare Volkswagen

0371-58 68 06 christer.heins@svenstigs.se

Christian Andrade

Reservdelsansvarig

0371-58 68 15 christian.andrade@svenstigs.se

Fredrik Johansson

Servicerådgivare Transportbilar Gislaved

0371-58 68 25 fredrik.johansson@svenstigs.se

Fredrik Koefoed

Key Account Manager

077-017 67 99 fredrik.koefoed@svenstigs.se

Frida Fröler-Malmståhl

Servicerådgivare

0371-58 68 10 frida.froler-malmstahl@svenstigs.se

Joakim Persson

Försäljningschef Begagnat

0370-205 83 joakim.persson@svenstigs.se

Olivia Petkova

Säljare Skoda och Begagnat

0371-58 68 22 olivia.petkova@svenstigs.se

Sven Gotting

Brand Manager Skoda

0371-58 68 24 sven.gotting@svenstigs.se

Tommy Petersson

Däckansvarig/Reservdelsman

0371-58 68 03 tommy.petersson@svenstigs.se

Torbjörn Dyeson

Säljare Transportbilar Gislaved

0371-58 68 14 torbjorn.dyeson@svenstigs.se

Ulf Isaksson

Säljare Volkswagen

0371-58 68 01 ulf.isaksson@svenstigs.se

Öppettider

Huvudöppettider

  • Mån 10:00 – 18:00
  • Tis 10:00 – 18:00
  • Ons 10:00 – 18:00
  • Tor 10:00 – 18:00
  • Fre 10:00 – 18:00
  • Lör 10:00 – 18:00
  • Sön – Stängt

Avvikande öppettider

v.26-v.33 stänger verkstaden kl. 16.30

Lördagsstängt juni -augusti.

4/6 – 27/8

Försäljning

  • Mån 10:00 – 18:00
  • Tis 10:00 – 18:00
  • Ons 10:00 – 18:00
  • Tor 10:00 – 18:00
  • Fre 10:00 – 19:00
  • Lör – Stängt
  • Sön – Stängt

Huvudöppettider

  • Mån 10:00 – 18:00
  • Tis 10:00 – 18:00
  • Ons 10:00 – 18:00
  • Tor 10:00 – 18:00
  • Fre 10:00 – 18:00
  • Lör 10:00 – 18:00
  • Sön – Stängt

Kontakta oss

Besöksadress

Hagagatan 11
332 35 Gislaved

Hitta hit

Hitta hit